Главная Контакты

Котировки нефти

Онлайн

Пользователей: 0
 
Роботов: 1
 
Гостей: 3
Гость, Гость, Гость
 
Всего на сайте: 4
FIFA online

Погода

Опрос

Кто будет новым главой Луганщины?

Шахов
Курило
Дзонь
Дунаев

Курс валют

НБУ курс доллара

Новости

Отправка СМС

Облако тегов

Сєвєродонецьк вимагає від Президента введення військово-цивільної адміністрації

22-02-2016, 18:45 | Раздел: Новости сайта | Просмотров: 969 |

Заява громадськості міста Сєвєродонецька

Ми, представники громади міста Сєвєродонецька, глибоко обурені станом справ у міській раді, вибори до якої відбулися лише кілька місяців тому.

Депутати міськради замість того, аби згуртовано здійснювати реформування міста, користуючись наданими їм правами у рамках децентралізації, забезпечувати формування сприятливого інвестиційного та інфраструктурного клімату у нашому місті, розпочали безглузду бійку за керівні посади. Нажаль, рівень моральності та відповідальності у депутатів виявився значно нижчим, ніж у переважної більшості їх власних виборців.

Замість того, аби продукувати ідеї з благоустрою та впорядковувати нормативну базу діяльності комунальних установ, народні обранці та посадовці міськради сперечаються навколо кількості заступників у мера, кількість яких перетнула вже будь-яку розумну межу. Запекла боротьба триває навколо доступу до контролю над прибутковими підприємствами комунальної сфери та розподілу рекордного міського бюджету, кожен бажає вихопити ласий шматок із надбання громади, геть позабувши про примноження суспільного блага.

16 лютого 2016 року в результаті кулуарної змови місцевих латентних сепаратистів на чолі з І.Бутковим та псевдопатріотів-ляшковців здійснена спроба рейдерського захоплення міської влади. Скориставшись хворобою міського голови, 24 депутати-зрадники в ході таємного незаконного голосування «звільнили мера» та обрали секретарем міськради Г.Пригебу, який вже з 2006 року виконував вказівки луганських регіоналів щодо внесення розколу серед політичних противників Єфремова та Ко.

В результаті вказаного свавілля Сєвєродонецьку міськраду та виконком фактично виведено за рамки правового поля. Наразі усі рішення політичних рейдерів є незаконними, що найближчим часом призведе до колапсу у бюджетній та житлово-господарській сфері. Таки дії міськради в умовах, коли частина області окупована російськими військами, є безвідповідальними та відверто шкідливими. Від імені громади м.Сєвєродонецька, звертаємось до Президента України із вимогою щодо негайного призначення у місті військово-цивільної адміністрації!

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Разместил: Admin

Последние сообщения с форума

Название темы Автор Статистика Последнее сообщение
Вопрос по строительному оборудованию

Тема в разделе:Дом и семья

Roksolana

Просмотров: 1

Ответов: 0

Автор: Roksolana

Сегодня, 10:13

Где взять кредит?

Тема в разделе:Дом и семья

Vidokos

Просмотров: 109

Ответов: 4

Автор: Roksolana

Сегодня, 10:11

Навестить проституток

Тема в разделе:Товары и услуги

Vidokos

Просмотров: 5

Ответов: 1

Автор: mirllall

Сегодня, 08:55

Акриловые ванны фирмы Kolpa-san - интерент магазин SANT-MARKET

Тема в разделе:Товары и услуги

Kharkov2016

Просмотров: 644

Ответов: 3

Автор: Icami

Вчера, 17:28

Какую ванну купить?

Тема в разделе:Дом и семья

Fukidid

Просмотров: 210

Ответов: 5

Автор: Icami

Вчера, 15:17