Главная Контакты

Котировки нефти

Онлайн

Пользователей: 0
 
Роботов: 1
 
Гостей: 12
Гость, Гость, Гость, Гость, Гость, Гость, Гость, Гость, Гость, Гость, Гость, Гость
 
Всего на сайте: 13
FIFA online

Погода

Опрос

Кто будет новым главой Луганщины?

Шахов
Курило
Дзонь
Дунаев

Курс валют

НБУ курс доллара

Новости

Отправка СМС

Облако тегов

Служба безпеки України виявила спонсорів тероризму у Києві

29-07-2015, 11:07 | Раздел: Новости в Украине | Просмотров: 326 |

Не менш важливим напрямком у боротьбі з російським тероризмом в Україні, окрім безпосереднього знищення його військовим шляхом, є «вибиття» з-під ніг злочинців економічного фундаменту їх діяльності. Зрозуміло, що надзвичайно важко на всі 100 відсотків заблокувати «криваві кошти» за умови фінансування злочинної діяльності так званих «ЛНР-ДНР» апологетами «Русского міра». Втім, СБУ, спільно з іншими правоохоронними та військовими формуваннями, продовжує нарощувати зусилля для припинення будь-яких можливостей фінансування тероризму.

Зокрема, як повідомляє прес-центр СБУ, у Києві було блоковано діяльність фармацевтичної компанії з Донбасу, яка в 2015 році змінила реєстрацію з макіївської на столичну, та кошти від діяльності якої спрямовувалися на фінансування терористичної організації «ДНР». Встановлено, що займаючись безпосереднім виготовленням продукції на окупованій території, компанія сплачувала бандитам так звані «податки». Зароблені кошти переводилися в готівкову форму та спеціальними кур’єрами переправлялися через лінію зіткнення з підконтрольної державі території. Для діяльності на непідконтрольній території Донбасу було окремо створено іншу юридичну особу, яка була «зареєстрована» в терористичній «ДНР» і займалася безпосередньою реалізацією продукції населенню окупованих районів Донеччини. Під час проведення оперативних дій, СБУ було заблоковано продукції на 20 мільйонів гривень. Можемо лише уявити, яка частина з цієї суми могла б бути спрямована терористам.

Трохи меншим за масштабами, однак не менш злочинним, було функціонування ще одного протиправного «бізнесу», припиненого СБУ. Так, 23-25 липня співробітниками Служби було ліквідовано 3 канали контрабандного постачання нафтопродуктів з Росії на підконтрольну Україні територію Луганщини. Зловмисниками було прокладено 3 трубопроводи через кордон в районі н.п. Мілове та Червона Зірка. Ними перекачувалося пальне з РФ до України на своєрідну «базу зберігання», звідки потім реалізовувалося на тіньових ринках. Встановлено, що контролювали контрабанду 3 злочинні угруповання. Всі вони конкурували та ворогували між собою, що, втім, не заважало їм співпрацювати з терористами «ЛНР». За попередніми оцінками, «прибуток» кожної злочинної організації сягав півмільйона гривень на місяць.

Перемога над агресором та його маріонетками здобувається Збройними силами України на Сході країни і повсякденною роботою спецслужб як на передовій АТО, так і в тилу. А кропітка праця і особиста пильність кожного українця у мирних містах стане найкращим підґрунтям для пришвидшення нашої спільної перемоги.

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Разместил: Admin

Последние сообщения с форума

Название темы Автор Статистика Последнее сообщение
Какой у вас чехол для телефона?

Тема в разделе:IT - информационные технологии

Fukidid

Просмотров: 387

Ответов: 6

Автор: recingx

Вчера, 20:34

Мужская парфюмерия

Тема в разделе:Дом и семья

Vidokos

Просмотров: 67

Ответов: 2

Автор: Сашко

Вчера, 20:03

Резиновая обувь

Тема в разделе:Прочее

Vidokos

Просмотров: 55

Ответов: 4

Автор: Lilj

9-12-2017, 23:46

Торт

Тема в разделе:Прочее

ValyaMar

Просмотров: 6

Ответов: 1

Автор: kirillovik

9-12-2017, 21:33

Спортивная экипировка

Тема в разделе:Спорт, здоровье и красота

Сашко

Просмотров: 364

Ответов: 9

Автор: Lilj

9-12-2017, 13:31