Главная Контакты

Котировки нефти

Онлайн

Пользователей: 0
 
Роботов: 1
 
Гостей: 6
Гость, Гость, Гость, Гость, Гость, Гость
 
Всего на сайте: 7
FIFA online

Погода

Опрос

Кто будет новым главой Луганщины?

Шахов
Курило
Дзонь
Дунаев

Курс валют

НБУ курс доллара

Новости

Отправка СМС

Облако тегов

«Міняю посаду голова громадської ради при Сватівському ВП ГУНП в Луганській області на причіп дров»

24-06-2019, 10:21 | Раздел: Новости региона | Просмотров: 116 |

Так, за останні роки Сватівчани тільки і чули про непримиримого борця із корупцією та очільниками органів влади на місцях Любченко Юрія Олексійовича, якого люди знають як учасника гучних скандалів з побиттям під час наради в Сватівській РДА, організатора чисельних акцій протесту із шибеницею, якою він продовжує лякати керівництво Сватівської РДА та співробітників поліції. Пройшло небагато часу, як «патріот Сватівщини» - голова громадської ради при Сватівському ВП ГУНП в Луганській області Любченко Ю.О. перетворився на звичайного «баригу», який прикриваючись громадською діяльністю займався власним збагаченням та виконанням замовних акцій з дискредитації посадових осіб органів влади да правоохоронних органів на місцях.

 Як стало відомо, Любченко Ю.О. використовує свою громадську посаду для тиску на посадових осіб органів влади та правоохоронних органів Сватівського району за ради особистого збагачення та в інтересах окремих осіб, представників агропідприємств району. Так, з листопада 2018 р. по січень 2019 р. Любченко Ю.О. у змові із знайомими здійснював незаконну вирубку дерев в лісосмугах неподалік м.Сватове, та вів незаконну торгівлю дровами мешканцям м.Сватове. За домовленістю із представниками Сватівського ЛМГ він брав виписку та сплачував кошти лише за десяту частину від незаконно спиляних та реалізованих дров. В січні поточного року Любченко Ю.О. допомагав вивозити на власному тракторі незаконно спиляні дерева своєму товаришу по «зброї», «націонал-патріотичному підприємцю Сватівщини» - громадському активісту Щербаку Сергію Федоровичу. Підвела негода, тому Щербак С.Ф. із синами не зміг доїхати на власному авто до лісосмуги між м.Сватове та с.Гончарівка (неподалік Сватівського водосховища) тому до цієї «доброї та вельми прибуткової справи» долучив знатного тракториста Любченко Ю.О., який з метою власного збагачення вивозив раніше незаконно напиляну синами Щербака деревину.

В 2015-2016 роки Сватівчани добре пам’ятають Любченко Ю.О. як активного учасника ескорту шановного голови Сватівської міської ради Рибалко Є.В., який разом із «активними борцями» Звягольським О.В. та Ірхою Ю.С. прикриваючись «патріотичними гаслами» по відпрацьованому сценарію лили бруд на невгодних «шановному меру» посадовців та зривали сесії Сватівської райради.

Ось така ціна громадської діяльності «шановних борців з корупцією на Сватівщині».

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Разместил: Admin

Последние сообщения с форума

Название темы Автор Статистика Последнее сообщение
Увеличить губы

Тема в разделе:Спорт, здоровье и красота

Katj

Просмотров: 5

Ответов: 0

Автор: Katj

Вчера, 13:46

Барабанная установка

Тема в разделе:Товары и услуги

ustin

Просмотров: 9

Ответов: 0

Автор: ustin

14-01-2021, 15:31

Одноразовые под-системы

Тема в разделе:Товары и услуги

mariya

Просмотров: 34

Ответов: 2

Автор: ustin

8-01-2021, 19:56

Семена конопли

Тема в разделе:Прочее

wari2011

Просмотров: 26

Ответов: 0

Автор: wari2011

8-01-2021, 12:24

Фотоконкурс

Тема в разделе:Отдых, развлечения, культурная жизнь

tomashevskaya

Просмотров: 36

Ответов: 2

Автор: mariya

6-01-2021, 20:11