Главная Контакты

Котировки нефти

Онлайн

Пользователей: 0
 
Роботов: 1
 
Гостей: 12
Гость, Гость, Гость, Гость, Гость, Гость, Гость, Гость, Гость, Гость, Гость, Гость
 
Всего на сайте: 13
FIFA online

Погода

Опрос

Кто будет новым главой Луганщины?

Шахов
Курило
Дзонь
Дунаев

Курс валют

НБУ курс доллара

Новости

Отправка СМС

Облако тегов

Москва відчайдушно намагається розсварити українських вірян

22-11-2018, 10:54 | Раздел: Городские новости | Просмотров: 32 |

В контексті надання православним громадам в Україні автокефалії, московська церква, яка давно вже є філією КДБ-ФСБ, намагається усіма засобами цього не допустити. Адже Українська православна церква — це 10200 релігійних громад, які у тому числі, надсилають частину пожертв вірян до Патріарха Московського. Враховуючи, що власне на всій велетенській території Росії 11300 релігійних громад РПЦ, стає зрозумілим, що Москва буде робити все, аби не допустити Української Автокефалії — адже це втрата майже половини прибутків! До того ж, в Кремлі чудово розуміють цінність релігійно-ідеологічного впливу на населення під час війні, а тому звільнення українських вірян від мислительних шор священників, які роздають по храмах книжечки про «український фашизм», «братовбивчу війну на сході України» та «знищення святинь Київської Лаври», а то і відверто закликають до ліквідації української незалежності, повернення до складу Російської імперії вважають реальною загрозою кінця ідеологічної окупації України.

Для перешкоджання природньому утворенню Української помісної церкви, вживаються усі наявні засоби, у т.ч. підкуплені або іншим чином «замотивовані» представники вищого духовенства.

 

 

 

 

Зокрема, Представники УПЦ МП, які візьмуть участь в Об'єднавчому соборі, будуть покарані. Про це заявив митрополит Бориспільський і Броварський Антоній.

«Нашої церквою було прийнято соборну рішення, яке є обов'язковим для виконання всіма вірними Української православної церкви (МП). Це стосується і єпископату, і духовенства, і мирян. У цьому рішенні сказано конкретно, що брати участь в так званому «об'єднавчому соборі» ніхто з нас не може "» - сказав він.

Митрополит Антоній заявив, що якщо це рішення порушать деякі єпископи, то це оцінять як «канонічне порушення».

«Все, що йде врозріз з канонічними правилами і тими рішеннями, які прийняті Українською православною церквою, буде оцінено як канонічне порушення, за яким прослідує відповідне дисциплінарне стягнення», - сказав Антоній.

Використовуються для цього і агентура ФСБ в інших країнах світу.

Митрополит Савва - глава Польської православної церкви, собор єпископів якої не підтримав Україну на шляху до Томосу, - кілька десятиліть співпрацював зі спецслужбами своєї країни, роблячи доноси про колег. Скандальну зв'язок викрили журналісти у 2009 році,

За даними розслідування, Савва розповідав своїм кураторам про життя церкви, доносив на вільнодумних ієрархів, викривав тих, хто мав добрі стосунки зі священиками-греко-католиками і фактично став ключовою фігурою, яка забезпечувала контроль спецслужб ПНР в церковному житті.

 Період, коли Савва очолив єпархію в місті Білосток, журналіст назвав "новою сторінкою в житті клірика".

"У цьому важливому польському місті було чимало православних і відносини між "Солідарністю" і церквою складалися вдало, так як вільна профспілка захищала права громадян будь-яких віросповідань. Але з появою на кафедрі Савви активістам "Солідарності" більше не сприяли. Савва закликав православних своєї єпархії не брати участь в діях, які "суперечать інтересам держави" і підтримав введення воєнного стану в Польщі".


Однак, не зважаючи на такий шалений спротив, процес оформлення помісної церкви невпинно йде.

Зрозуміло, що кремлівські посіпаки роблять все можливе для того, щоб посіяти хаос в Україні. З боку окремих «навколоцерковних» діячів, схожих більше на звичайних «тітушководів», лунають заклики виходити на захист храмів не тільки із іконами та хоругвами, а й з бітами, ножами та вогнепалом. Вони намагаються організовувати активних прихожан у загони «самоборони» (незрозуміло від чого), агітують їх їхати до Києва та інших визначних релігійних місць для протистояння з «інаковимішими» православними. Непомітно, такі особи підводять своїх послідовників до вчинення протиправних дій.
Від кожного з нас залежить, чи дамо ми можливість Кремлю внести розкол в українське суспільство руками самих українців. Для недопущення цього, всім українським вірянам слід дотримуватися здорового глузду і уникати участі в провокаційних постановках піар-священників Московського патріархату.

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Разместил: Admin

Последние сообщения с форума

Название темы Автор Статистика Последнее сообщение
Оригинальные подарки

Тема в разделе:Товары и услуги

ValyaMar

Просмотров: 806

Ответов: 17

Автор: deggion

Вчера, 16:00

Криптовалюта

Тема в разделе:Прочее

kirillovik

Просмотров: 295

Ответов: 7

Автор: Cammi

Вчера, 12:29

Техника и электроника

Тема в разделе:Прочее

Vidokos

Просмотров: 269

Ответов: 8

Автор: wari2011

13-12-2018, 22:35

Кальян

Тема в разделе:Товары и услуги

Rosita

Просмотров: 209

Ответов: 6

Автор: nadinka849

13-12-2018, 22:02

Египет

Тема в разделе:Товары и услуги

tomashevskaya

Просмотров: 266

Ответов: 11

Автор: nadinka849

13-12-2018, 14:43